4 thoughts on “Kişisel sorularınız için…

 1. hocam, 42 yaşındayım 2 kızım var.size danışmak istediğim bir rahatsızlığım var.bende 1 aydır kalça ve bacakta ağrı vardı 1 hafta önce dr a gittim ve emr sonucu bel kayması ve bunu bağlı fıtık dedi.ortopedik rehabilitasyon önerdi ama bu kaymayı düzeltmez sadece ağrı için dedi.ben araştırınca manuel terapinin kayma konusunda daha etkili olduğunu öğrendim.sizce bu durumda önce manuel terapimi yapılmalı evetse bu konuda size başvurabilir miyim? klinik yada hastaneniz nerede??

  1. Merhaba,
   Geçmiş olsun öncelikle, bel kaymasında manuel terapi standart rehabilitasyondan daha etkilidir doğrudur. Ancak filminiz ve muayeneniz ile değerlendirmek gerekli daha net bir yanıt açısından. Bazı durumlarda uygulama uygun olmayabiliyor. Ve evet ben değerlendirebilirim 05051022948 den randevu alabilirsiniz.
   Saygılarımla

 2. Merhaba hocam sırtımda duruş bozukluğu nedeni ile sürekli ağrı oluyor stres ve bilgisayar başı ile artıyor kulak çınlamam bununla ilişkili midir bilmem son 2 yıldır yüksek seviyelerde ne önerirsiniz diş sıkma problemim var birde

  1. Merhaba,
   Server problemi nedeni i le çok geç gördüm kusura bakmayın. şikayetlerinizin iki ana kaynağı stres, uykusuzluk ve duruş bozukluğu gibi duruyor. çınlama da bu üçü ile yakından ilişkilidir.
   Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.